הטכנולוגיה של Carbyne הישראלית תקצר את זמני התגובה במוקדי החירום

קרביין וצוות 3 (צילום: קרן שחר, באדיבות יח"צ Carbyne) קרביין וצוות 3 (צילום: קרן שחר, באדיבות יח”צ Carbyne)

חברת Carbyne, המפתחת טכנולוגיות מבוססות ענן לאספקת שירותים בתחום ביטחון הציבור ושירותי החירום, הודיעה על שיתוף פעולה חדש עם ענקית האבטחה “צוות 3”, המעניקה לעשרות אלפי בתי עסק שירותים מקצועיים בתחומים: שמירה, סיור, מיגון, מוקד וסיור ושירותי ניקיון. במסגרת שיתוף הפעולה יוטמעו הטכנולוגיות של Carbyne במוקדי האבטחה וישמשו לקיצור זמני התגובה באירועי חירום הודות לחיבור בוידאו און ליין, צ’אט ואיתור מיקום מדויק של האדם הנמצא במצוקה, עם המטרה לקצר את זמני התגובה במשימות האבטחה והמוקד, לשלוח כוחות בהתאם לשטח ולתת מענה יעיל בעת צרה.

מנכ”ל חברת האבטחה בצוות 3, אבנר בן אריה:

החיבור של הטכנולוגיה בין הלקוחות למוקד של צוות 3 יאפשר בתוך שניות לקבל תמונת מצב על האירוע באמצעות חיבור וידאו וצ’אט ומיקום מדוייק של האדם שנמצא במצוקה ובכך להבין מיד את המשימה הנדרשת. אחרי הכל, בבסיס הסכם שיתוף הפעולה בין צוות 3 לחברת Carbyne עומד האתגר המשותף והוא: הצלת חיים.

ארז צור, נשיא חברת Carbyne:

התקדמויות טכנולוגיות במערך המענה למצבי החירום, כמו שילוב וידאו בזמן מיקום וצאט בזמן אמת מייעלות את הפעולות הקריטיות למשימה יותר מאי פעם. Carbyne שמחה על שיתוף הפעולה עם צוות 3 ושמחה על היכולת לעשות את החשוב מכל ולשפר את תקשורת החירום על ידי שימוש בטכנולוגיית הענן מבוססת הפטנטים של Carbyne במטרה להביא לסיום האירוע בזמן הקצר ביותר ובאיכות המקסימלית.

ההסכם עם “צוות 3” הוא אחד מבין כמה הסכמים עליהם חתמה Carbyne לאחרונה, כאשר רק בסוף החודש שעבר הודיעה החברה על שיתוף פעולה עם חברת Blue, במסגרתו אפשרה לראשונה בענף הביטוח בישראל העברת דיווח בשידור חי בווידאו למוקד ניהול תביעות נזקי מים ותקלות רכב. קודם לכן, באפריל 2021, דיווחה החברה על שיתוף פעולה דומה עם חברת הביטוח איילון, במסגרתו הוסיפה אפשרות למבוטחים לדווח למוקד בעת תאונה, תוך שידור וידאו בזמן אמת, מבוסס מיקום והתכתבות בצ’אט עם המוקדן. ובדצמבר 2020 השיקה פתרון דיווח מיידי למוקדי חירום עבור נהגים המשתמשים בשירות Gett.

Carbyne נוסדה על ידי אמיר אליחי, המשמש כמנכ”ל, אלכס דיזינגוף (סמנכ”ל הטכנולוגיות), יוני יאטסון (ראש צוות הפיתוח) וליטל לשם בשנת 2014. החברה מעסיקה מעל 100 עובדים, עם מטה ראשי בניו-יורק ומשרדים נוספים בעולם, כשהיא מספקת פתרונות טכנולוגיים מבוססי ענן בתחום ביטחון הציבור ושירותי החירום, המשמשים להורדת זמן התגובה בחירום והגדלת יעילות המענה. החברה גייסה עד כה כ-73 מיליון דולר, כ-20 מיליון מהם בסיבוב האחרון ביוני 2021. את שירותיה היא מספקת דרך שיתופי פעולה אסטרטגיים עם גוגל, סיסקו, אמזון ועוד.

בתמונה בראש הכתבה (מימין לשמאל): רועי דונסקוי – סמנכ״ל מכירות חברת Carbyne, אבנר בן אריה – מנכ”ל צוות 3 מערכות מיגון, ארז צור – נשיא חברת Carbyne ושמוליק רזון – מנכ”ל צוות 3 שמירה ואבטחה. קרדיט צילום – קרן שחר.