חברת Monday הישראלית משיקה מסמכים דיגיטליים לעבודה בצוותים

השקת  monday workdocs בניו יורק (צילום: ג’ייק מור Jake Moore, תמונה באדיבות Monday)

מאנדיי (Monday) הישראלית, המפתחת פלטפורמה לניהול תהליכי עבודה תחת אותו השם, מוסיפה כלי חדש בשם Monday Workdocs שיאפשר למשתמשים לנהל מסמכים בדרך חדשה, עם יכולות ותכונות אשר לדברי החברה מגדירות מחדש את האופן שבו ניתן לעבוד על מסמכים ואת מקומם בתהליכי העבודה.

כלי ה-Monday Workdocs החדש מציע אפשרויות עבודה משותפת בזמן אמת, המצטרפות ליכולות הקיימות לניהול משימות בפלטפורמה, כאשר לדברי החברה “לא משנה כמה אנשים משתפים פעולה או מקלידים בו זמנית ב- workdocs, המשתמשים אינם “דורסים” זה את זה בעת העבודה המשותפת או יוצרים דיליי כלשהוא“.

אנו יודעים שעבודה עבור צוותים יכולה להתחיל בכל מיני דרכים, בדרך מובנית כמו בורד (board), או תהליך שיתופי כמו סיעור מוחות“, אומר טל הרמתי, Tech Lead במאנדייMonday Workdocs הוא השלב הטבעי הבא להעצמת צוותים באמצעות מערכת הפעלה לעבודה. עם monday workdocs, לצוותים בכל גודל יש קנבס ריק על מנת להניע את הרעיונות שלהם ולהפוך את המילים לפעולות ותהליכי עבודה. כעת, לשיתוף פעולה באמצעות מסמכים יש כוח להניע את העבודה ולסייע לצוותים להתקדם“.

התפיסה של מאנדיי היא בהסתכלות על מסמכים כבלוקים ולא כטקסט אחד, כך שכל פסקת טקסט מעוצבת כבלוק, אליו ניתן להוסיף וידג’טים ולקשר נתונים. בדרך זו ניתן לבצע במהירות עריכה, גרירה ושחרור של משפטים, וקיימת יכולת לערוך בנפרד כל בלוק של טקסט וגם להוסיף אובייקטים מתוך הפלטפורמה. Monday Workdocs מאפשרת גם לחזור לאחור לגרסאות קודמות של בלוקים במסמך (למשל פסקה ספציפית) מבלי לשנות את שאר המסמך.

קישורים לאובייקטים שונים במסמכים המתעדכנים בזמן אמת (live objects) מאפשרים לשבץ במסמכים כל אובייקט ו-ווידג’ט של המערכת, כמו תרשימים וטבלאות, אלה יעודכנו בכל פעם שמקור הנתונים שלהם משתנה ולא ידרשו כניסה מחודשת לכל מסמך בו מופיעים האובייקטים. בנוסף, הטקסטים ושיתוף הפעולה הבלתי מובנה של צוותי העבודה על גבי המסמכים יכולים להפוך בקלות לפריטים הניתנים לביצוע, משימות, פרוייקטים ותהליכי עבודה, שיצטרפו לתהליכים הקיימים של המשתמשים בפלטפורמה של מאנדיי.

הכלי החדש זמין עבור משתמשים מאנדיי קיימים וגם בחינם במסגרת החבילה הבסיסית (free tier).