מחזור שני לאקסלרטור של Techstars ייפתח בקרוב בתל אביב

לוגו Techstars

סצינת הסטארטאפים בישראל תמיד הייתה משמעותית, ובעשור האחרון החלו לצוץ תכניות שמטרתן לעזור ולעודד את מי שבחרו לצאת לדרך עם רעיון חדש ופורץ דרך, חלקן יוזמות של משקיעים וחברות מקומיים וחלקן מגיעות דרך יוזמות בינלאומיות. רשת האקסלורטורים טקסטארס (Techstars) נמנית בין היוזמות הבינלאומיות, אשר פועלת בישראל מזה מספר שנים, וכעת היא מודיעה על פתיחת מחזור 2021 של מאיץ הסטארטאפים (אקסלרטור) שלה בישראל.

מחזור 2021 ייפתח ב-17.10.2021 ובסיכומו יציגו הסטארטאפים שישתתפו בו את מה שבנו ב”דמו דיי” שיתקיים ב-3.1.2022. עבור המחזור הקרוב מחפשים בטקסטארס חברות שקשרים בינלאומיים יכולים לסייע משמעותית לצמיחתם ולגדילתם. התוכנית תציע לחברות שיתקבלו לאקסלרטור גישה לרשת העולמית של טקסטארס, קשרים עם גורמים עסקיים בחו”ל וגישה לחברות בינלאומיות. בנוסף, החברות הנבחרות יוכלו להיעזר באקוסיסטם הרחב של Techstars העולמית, ייחשפו ליצירת קשרים חדשים עם אנשים ומשקיעים מובילים בתעשייה בכל העולם ויקבלו הדרכה מעשית בשטח ממנטורים מקצועיים בעלי שם עולמי.

ההרשמה לתכנית תיפתח ב-4.8.2021 ותהיה פתוחה להגשת מועמדויות עד ה-20.9.2021. התכנית תימשך 13 שבועות ובה כל אחת מ-12 החברות שהתקבלו לתוכנית תקבל השקעה של עד 120 אלף דולר, זאת בתמורה לנתח של 6% בחברה בדילול מלא עד שתבצע החברה גיוס בגובה 250 אלף דולר ומעלה. בטקסטארס מציעים גם 100 אלף דולר לחברות שיצטרפו לתכנית המנטורים, זאת כהלוואה הניתנת להמרה למניות.

מנהלת התכנית בישראל היא הילה אוביל ברנר, יזמית סדרתית אשר הקימה שלוש חברות, בהן WhiteSmoke המציעה פלטפורמה לעריכה והגהה של טקסטים באנגלית ונסחרת כיום בבורסה, את הארגון החברתי – התנדבותי, “יזמיות”, אשר תומך ומקדם נשים יוזמות בתעשיית הייטק, וכן ניהלה בעבר את התכנית המשותפת של ברקליס ו-Techstars בישראל.

מנהלת התכנית בישראל, הילה אוביל ברנר, מסרה:

זו הפעם הראשונה שבה אנו פותחים שתי תוכניות של האקסלרטור הגלובלי בתל אביב באותה השנה. אני רואה בכך הבעת אמון אמיתית בתוכנית המקומית , האקוסיסטם הישראלי ובסטרטאפים הישראלים . זוהי הזדמנות מופלאה ל-12 חברות לקחת חלק ברשת הבינלאומית הייחודית של טקסטארס. המשתתפים בתכנית יקבלו הזדמנות להכיר וללמוד מאנשי מקצוע מובילים בתחומם. אנחנו מתרגשים לקראת פתיחת ההרשמה ומצפים להכיר ולעבוד ביחד עם הסטרטאפים.

בין החברות המובילות אשר עברו באקלסרטורים של טקסטארס קיימות: SendGrip, Uber, Twilio, Scopely, Digital Ocean, Zipline, Outreach, PillPack, DataRobot, SalesLoft, Remitly, ClassPass, SendBird ועוד.

פרטים נוספים על האקסלרטור והגשת מועמדות באתר.