שירות המשלוחים Wolt יגיע לאתרי האינטרנט של המסעדות דרך שיתוף פעולה עם Wix הישראלית

לוגו Wix ו-Wolt

חברת Wix הישראלית, המפתחת כלים לבניית אתרים, הודיעה כי היא מרחיבה את פעילות Wix eCommerce בישראל, הפלטפורמה שלה המיועדת להקמה וניהול של חנויות אונליין, זאת דרך שיתופי פעולה אסטרטגיים עם פתרונות השילוח והתשלומים המתקדמים בישראל Wolt, bit ו-PDQ, שנועדו להרחיב את היכולות של שירותי משלוחים ותשלומים דיגיטליים בארץ.

שיתוף הפעולה עם Wolt יאפשר בעלי עסקים להטמיע את אפליקציית המשלוחים באתר שלהם ובדרך זו לאפשר ללקוחות המבקרים באתר להזמין משלוחים של מוצרים שיגיעו ליעד באותו היום ובערים נבחרות, אף בפחות מ-30 דקות. המשמעות היא שהלקוחות של בעלי העסקים שמשתמשים ב-Wix יוכלו ליהנות מחווית המשלוחים המוכרת של Wolt כיום בישראל ולקבל מוצרים מכל סוג. הלקוח יוכל לשלוט במועד המשלוח, ליהנות ממעקב אחרי המשלוח בזמן אמיתי ולקבל הודעה על מסירת המשלוח. זהו שיתוף פעולה ראשון מסוגו בעולם בין Wolt לפלטפורמה להקמה ולניהול של חנויות אונליין.

שיתוף הפעולה עם bit של בנק הפועלים מאפשר לבעלי העסקים לקבל תשלום מלקוחות באמצעות bit, זאת בנוסף לאפשרויות קבלת התשלומים הזמינות כיום בישראל באמצעות כרטיסי אשראי עם מקס וישראכארט ובאמצעות פייפאל. בעלי העסקים להם אתרים שנבנו עם הפלטפורמה של Wix יוכלו להציע את bit כאמצעי תשלום נוסף מהיר, נוח ובטוח.

שיתוף הפעולה עם PDQ מאפשר פתרונות שילוח עם מגוון רחב של חברות שילוח מקומיות לבעלי עסקים שאין להם ידע קודם בלוגיסטיקה. הפלטפורמה תספק לבעלי העסקים ב-Wix פתרון כולל בכל הקשור ללוגיסטיקה של שילוח מוצרים, החל מיכולות תפעול מרובות דרך הצגת מחיר בהתאם לזמן האספקה ועד מעקב אחרי כל ההזמנות במקום אחד.

אריק פרץ, מנהל Wix eCommerce:

כחברה ישראלית השוק המקומי חשוב לנו מאוד ואנו משקיעים מאמצים רבים בפיתוח הפלטפורמה באמצעות כלים מתקדמים במיוחד עבור שוק זה כדי שבעלי עסקים יוכלו להגדיל משמעותית את הכנסותיהם. שוק המסחר המקוון גדל מאוד בשנתיים האחרונות ואנו מרגישים אחריות לספק את הפתרון הטוב ביותר עבור חנויות אונליין.

פרטים נוספים על הפלטפורמה החדשה של Wix בלחיצה כאן